Sníte o velkém dobrodružství na druhém konci světa?

Nemáte odvahu vydat se jen tak s batohem do náruče neznáma a zároveň nechcete být omezeni cestovkou?

Toužíte po dovolené? Po odpočinku, kde všední starosti odplaví vlny moře, odvane síla hor nebo kouzlo historických památek?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, pak jste tu správně! 

 

Náš program Fireflies vám bude na vašich cestách krýt záda a nikdy vás nenechá ve štychu! Řada lidí s ním procestovala už kus světa.

Cestování s jistotou, svobodně a za hubičku

Loňský rok byl pro cestovatele opravdu náročný. Pandemie uzavřela hranice, strach otupil naše dobrodružné já a většina z nás přišla o iluze a naději na plánovanou dovolenou, někteří i o peníze. Nezoufejte! My vám vaši dovolenou vynahradíme!

V čem tkví kouzlo programu?

 • Podpora každého cestovatele na cestách –  24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud Vás na cestách zastihne jakýkoliv problém, zavoláte na telefonní linku, kde Vám pomohou a mluví česky nebo slovensky. Komunikovat můžete i přes chat.
 • Díky členství v klubu získáváte VIP ceny.
 • Díky členství v uzavřené facebookové skupině Královna cest získáváte rady a tipy na zajímavá místa, super ubytování i praktické informace  a jako jedna z mála firem zabývajících se cestováním vrátila v loňském pandemickém roce peníze svým klientům.
 • Švýcarská garance pojištění proti úpadku
Jazyky dovolená
Jsou pro vás cizí jazyky španělská vesnice? Nevadí.

Baťůžkáři

 • Nejistota – vše si musíte zařídit sami.
 • Svobodné cestování.
 • Levné cestování.
 • Pojištění si musíte vyřídit sami.
 • Zajímavá místa si vyhledáváte v průvodcích a na internetu – musíte zkoumat, prohledávat.

Cestovka

 • Jistota – k ruce vám bývá delegát.
 • Programy – musíte být v přesný čas na určeném místě.
 • Dražší cestování.
 • Zajištěné pojištění.
 • Průvodce vás provede zajímavými místy, ale méně známá zákoutí vás minou.

Program Fireflies

 • Jistota – telefonická i online poradna 24 hodin, 7 dní v týdnu.
 • Svobodné cestování.
 • Cestování s VIP cenami.
 • Garance pojištění proti úpadku.
 • Tipy od zkušených cestovatelů, kteří danou zemi, třeba i vícekrát, navštívili.

Pro koho je program určen?

 • Pro mladé dobrodruhy, kteří touží sjíždět divoké řeky.
 • Pro rodiny s dětmi, které vyráží za poznáním i zábavou.
 • Pro seniory, kteří konečně mají čas navštívit svá vysněná místa
 • Pro všechny, kteří  milují prožít zimní měsíce v teplých krajinách.
 • Pro jedince, kteří se cítí osamělí a rádi by zažili nevšední dobrodružství.
 • Pro ty, kteří se bojí cestovat na vlastní pěst, ale cestovky jim nevyhovují.
 • Pro „neznalce“ cizích jazyků, kteří mají strach, že se nedomluví.
Cestovat můžete i několikrát do roka. Za svou věrnost jste odměněna.

Kdo jsme?

To jsme MY

Milan Tříska

Expert  na IT technologie, tvorbu webů a  online propagací jak firem, tak jednotlivců. Opakovaně procestoval USA a Kanadu, ale jeho oblíbeným kontinentem je Asie. Miluje golf a potápění. Součástí cestovního zavazadla musí být vždy čtečka Kindle nejlépe s marketingovou tématikou.  Díky němu, jeho cestovatelským, technickým a navigačním zkušenostem a jazykové výbavě se nikdy nikde neztratíme. Je mozkem celé skupiny.

Zdeňka Kárná

Moderátorka, redaktorka, koučka a milovnice moře, dobrého jídla, humoru a zábavy. Její oblíbenou destinací jsou řecké ostrovy, především Rhodos, kde několik let dělala průvodkyni. Díky těmto zkušenostem využíváme její doporučení a rady při návštěvě tohoto ostrova. Je připravena vyrazit kdykoliv a kamkoliv, svůj kufr má  stále sbalený.

Romana Třísková

Propagátorka zdravého životního stylu, expertka na čínskou medicínu a napravování „nemocných“ páteří.Touhu cestovat v sobě objevila už jako malá, ze začátku jen prstem po mapě. Již několik cestovatelských snů si splnila, první v roce 2010, kdy strávila se svým mužem Vánoce na Bali. Své cestovatelské sny a touhy si plní stále. Zakladatelka skupiny Královna cest, autorka většiny příspěvků na Facebooku, neúnavná organizátorka společných setkání.

David Zourek

Sportovec,milovník golfových areálů jak v Čechách, tak v Evropě. Jeho dlouholeté gastronomické zkušenosti pomáhají spolucestovatelům orientovat se v pochoutkách  evropské i orientální kuchyně. Znalec vín, vždy dokáže doporučit  tu správnou značku.Nadšený cestovatel, milovník moře i historie. Patří ke klidným mladým mužům, kteří si dokáží poradit s jakoukoli nepředvídatelnou skutečností.

„V březnu 2021 jsme spolu vyrazili do Egypta. Paprsky slunce na tváři, svěží mořský vzduch a spousta nezapomenutelných zážitků! Podívejte se na video a přesvědčte se sami, že cestování s naším klubem má opravdu smysl. Všichni totiž táhneme za jeden provaz!“

Zkušenosti našich cestovatelů

Dalibor Písařík

S naším portálem jezdím už 2,5 roku. Strávili jsme krásný prodloužený víkend v Portu(červen 2019). Pro ty, kteří nemají v oblibě velké luxusní hotely, můžeme doporučit například Dukes Corner Guest House /supr rodinný penzionek/. Ubytko jsme měli se snídaní, protože Porto je prošpikováno malými a krásnými restauracemi.  

Absolvovali jsme plavbu lodí po Douru, návštěvu sklípku s portským vínem, knihovnu Harryho Pottera, krásné okachlíkované vlakové nádraží, pobřežní jízdu historickou tramvají až k oceánu. Oceňuji, že v době pandemie jsme měli zaplacený nevratný pobyt na prodloužený víkend v Taormině na Sicílii, ale portál za nás vše vyřešil a peníze za letenky i poukazy jsme měli do týdne zpět.

Fajn je parta na Králově cest, například v Egyptě letos v březnu jsme se hodně nasmáli a užili si 10 dní na 1000%. A hlavně – ceny jsou opravdu super.

Marcela Myslivečková

Do programu jsem vstoupila krátce před pandemií, a proto mám v plánu využít portál na 100% letos. Zatím jsem se svou maminkou strávila úžasný víkend v Brně v 5* hotelu Grandéza na Zelném trhu. Ocenila jsem skvělé služy, parkování na přání, dostupnost v centru i masáže. Asi i pro moji 76 letou matku to bylo něco úplně jiného – prostě luxus za cenu 3*.

I můj bratr využil portálu na několika služebních cestách v Třebíči – prostě ušetřil „majlant“, protože je sám živnostník a každá ušetřená koruna se hodí.

Kladnou zkušenost mám i se zrušením ubytování pro 6 lidí- naše firemní služební cesta ve Freiburku musela být odložena, a přesto, že jsme měli nezrušitelnou objednávku – portál nám všechny finance vrátil. Letos mám velké plány – objednána letenka a ubytko na Rhodosu v červnu, letenka a ubytko na Menorce v srpnu.

V zimě určitě lyžování se synem v Itálii a příští rok Peru a Macchu Picchu. Je pravdou, že dříve by mě ani nenapadlo, že bych mohla jet tolikrát na dovču.

Věrka Buzrlová

Zapojením do projektu Fireflies se projevila moje touha překonat svou fóbii z létání. Můj první let byl do Lisabonu, nádherného a nezapomenutelného portugalského města, které opravdu vřele všem doporučuji. Objednávkou ubytování na  našem cestovním portálu jsem ušetřila 3 500 Kč oproti konkurenci, které jsem použila na úhradu své letenky. Oceňuji cestování za nejlepší ceny na trhu a delegáta na telefonu v českém jazyce. To vše zvyšuje mou touhu po cestování –  v září mám se 3 kamarádkami objednán prodloužený víkend ve stejném hotýlku v Lisabonu a v srpnu mě čeká týden ve Faro. Už se teším!

Jak to funguje?

 • Nejdříve se jako do každého jiného klubu či e-shopu zaregistrujete.
 • Zakoupíte jeden cestovatelský balíček BPO v hodnotě 90 € (cca 2300 Kč, který platí 5 let).
 • Objednáte si v katalogu první dovolenou.
 • Sbalíte si svých pár švestek ⇒, vyrazíte za snem a zjistíte, jak to funguje.
 • Další kluboví cestovatelé Vám poradí, kam příště.
 • Začnete využívat všech výhod a těšit se na 4 dovolené ročně.

Jaké služby mohu využít?

 • Ubytovat se ve 3 miliónech hotelů 186 zemí světa.
 • Pořídit si  letenky s výběrem ze 750  leteckých společností.
 • Pronajmout si auto a vyrazit za poznáním po vlastní ose.
 • Prozkoumat všechna zákoutí dané země a zažít na vlastní kůži místní kulturu.
 • Zpestřit si pobyt  fakultativními výlety.
 • Zakoupit vstupenky na lokální programy – pustit si jídlo, hudbu a vůni dané země přímo pod kůži.
Autem, letadlem? Po svých ? Stačí si vybrat!

Náš cestovatelský klub pod drobnohledem

Ještě stále vám není jasné, co vlastně získáte, když se k nám přidáte? Je to velmi jednoduché! S námi budete cestovat doslova za hubičku!

Pojďme si to vysvětlit pěkně polopatě:

Pokud si měsíčně u nás na své cestování odložíte 90€ (cca 2300 Kč), získáte balíček, který obsahuje 3 kusy BPO (Best Price Opcí). A co to vlastně znamená? V našem katalogu si za jednu BPO pořídíte například zájezd, jehož základní cena v jiném katalogu se pohybuje kolem 30 000 Kč, za pouhých 10 500 Kč. Tedy pokud  milujete Chorvatsko a vypravíte se do vily na Brači se 2 dětmi- ve své peněžence uspoříte 63%!

Kolik že jste ušetřili? Na Brači cca 20 000 kč, při poznávání Lisabonu 2 760 Kč, u moře na Krétě 5 830 Kč a v Egyptě téměř 15 000 Kč. No není to úžasné?

To znamená, že 1 BPO zakoupíte za cca 750 Kč a na dovolené pak ušetříte celých 3 000 nebo taky 20 000! Ještě to není jasné? Nevadí…je to vlastně stejné, když si jdete do směnárny vyměnit české koruny za jakoukoli měnu. Tady si české koruny nebo Eura  vyměníte za klubové platidlo v hodnotě 30 EUR (750 Kč). A s tímto platidlem si pak pořizujete své  výhodné dovolené.

Pokud si budete své cestovatelské balíčky spořit, můžete získat exkluzivní dovolenou v luxusním resortu za pakatel. Například za rok si nastřádáte 36 BPO a na zájezdu z našeho katalogu pak spoustu peněz ušetříte. Vaše peněženka tak bude opravdu spokojená.

Šťastnou cestu!!