Získejte doživotní rentu

Získejte doživotní rentu z cestování

Vesuv, dovolená v Itálii

Jak Vám to zní? „Dovolená kdekoli na světě?“

Tato možnost Vám otevře zatím nevídaný prostor pro cestování.

Nejenže ušetříte, ale budete chtít jet na jiná místa než obvykle, protože Váš rozpočet se najednou výrazně změní výrazně k vyšší částce.

Mapa světa

Představte si, že můžete získávat promile či procenta z celosvětového cetsovního ruchu – a to opakovaně.Naše společnost vytvořila systém- takzvanou Power Line, kdy každý zaregistrovaný člen, který chce dostávat Eura – vidí každého nového člena Fireflies na celém světě.

A z jeho nákupů cestovatelských balíčků, cest či transferů část financí, které cestov atel zaplatil. Chcete vědět více? Zavolejte – vysvětlíme.


Dovolená v zámoříCestovní portál švýcarské společnosti Swiss Halley A.G. se pohybuje na světovém turistickém trhu 13 let.Tento světový cestovatelský klub má v současnosti 300 000 uživatelů z celého světa.

Na portále si cestovatel může vybrat ze 5,1 miliónů ubytovacích kapacit, letenky ze 750 leteckých společností, půjčit si auto v jedné z 500 půjčoven ve 170 zemích, vybrat si z 18 000 programů v 690 destinacích a objednat si více než 700 okružních cest. A po dobu Vaší cesty máte k ruce delegáta 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A to v češtině.

PhDr. Zdeňka Kárná


Pokud máte jakýkoli dotaz – pište.

    1. Jméno

    2. Váš e-mail

    3. Chcete se na něco zeptat?

    Antispam kvíz, jedno slovo, malé písmena